[.𝐒𝐋𝐄𝐃𝐔𝐉.] Jan Žižka Film (2022) online CZ/SK dabing ZDARMA

by

Podívejte se, kde můžete shlédnout film Jan Žižka online zdarma bez jakékoliv registrace, Tady nájdete Jan Žižka (2022) Celý film online cz/sk dabingom ale aj s titulkami v kvalitě HD, s jazyce právě na našem portály bez reklam.


Gratulujeme, jste na správném místě, v tomto článku vás provedu sledováním filmu Jan Žižka zdarma v českým a samozřejmě v té nejlepší kvalitě.


Kam na film Jan Žižka online zdarma? Nejlepší stránky pro sledování v prohlížeči.


Jan Žižka (2022) celý film online můžete sledovat přímo v prohlížeči. Pokud nechcete filmy stahovat do svého počítače a bohatě by vám stačilo se na ně jednou podívat, máme pro vás skvělé řešení. Stačí na našem portály, na nichž jsou rozsáhlé databáze filmů online ke zhlédnutí a ještě k tomu zdarma bez reklam.


Zde jsou nejlepší bezplatné online film stránky v češtině a HD (vysoké rozlišení), které vám umožní sledovat Jan Žižka (2022) zcela legální cestou.Kliknutím sem přehrajete film Jan Žižka onlineVelký výběr filmových titulů všeho druhu (zejména Jan Žižka) si můžete vychutnat přímo ze svého počítače, smartphonu nebo tabletu.Jan Žižka film 2022: Obsahy film, obsazení a Kde sledovat film režiséra Martina Koppa a Jakuba Štáfka


Jan Žižka (v mezinárodní distribuci anglicky Medieval) je český historizující dramatický film natočený režisérem Petrem Jáklem. Je nejdražším filmem, který byl v České republice natočen, s rozpočtem zhruba půl miliardy korun českých.[2][3] Scénář napsal Petr Jákl podle námětu svého otce Petra Jákla.


Historický / Akční / Drama

Česko, 2022, 125 min


Režie: Petr Jákl

Scénář: Petr Jákl, Petr Jákl st., Marek Dobeš (původní scénář), Michal Petruš (původní scénář)

Kamera: Jesper Tøffner

Hudba: Philip Klein

Hrají: Ben Foster, Michael Caine, Til Schweiger, Sophie Lowe, Matthew Goode, Roland Møller, William Moseley, Karel Roden, Jan Budař, Ondřej Vetchý, Marek Vašut, Werner Daehn, Vinzenz Kiefer, Magnus Samuelsson, Jennifer Armour, Sean Connor Renwick, Roman Šebrle, Martin Kavan, Zdeněk Gloser, Petr Vágner, Laura Károlyi, Filip Antonio, David Svoboda, Ben Cristovao, Aneta Kernová, Romana Jákl Vítová, Christopher Rygh, Denisa Pfauserová, Bohuslav Hrdlička, Daniel Vávra, Alistair BrammerJan Žižka filmu: Obsahy filmů


Na konci 14. století jsou Země Koruny české zmítány tyranií a násilím. Jan Žižka a skupina jeho žoldnéřů jsou najati na ochranu králova zástupce. Jan prokáže skvělé strategické a bojové schopnosti. Následně je pověřen službou pro samotného krále, Václava IV. Zemi ale ve skutečnosti ovládá Jindřich z Rožmberka, nejbohatší velmož království. Jan dostává další delikátní úkol: unést Rožmberkovu snoubenku Kateřinu. Tím se nevyhnutelně zaplétá do vysoké politiky. Od té chvíle nemá na vybranou. Musí bojovat. Janovy žoldácké hodnoty se otřásají v základech. Vášeň, vina, chtíč i pomsta se stávají hnací silou jeho boje za spravedlnost a rovnoprávnost obyčejného lidu. V této době se z nájemného žoldnéře stává legenda. Rodí se vojevůdce, který bude bojovat za vše, v co věří. Historický film Petra Jákla vypráví o počátcích husitského vojevůdce Jana Žižky na pozadí bouřlivých událostí roku 1402.


Our GDPR privacy policy was updated on August 8, 2022. Visit acast.com/privacy for more information.

  • TV & Film

Episodes

Show doesn't have any episodes.