[.𝐒𝐋𝐄𝐃𝐔𝐉.] Vyšehrad (2022) online CZ dabing ZDARMA

by

Podívejte se, kde můžete shlédnout film Vyšehrad: Fylm zdarma bez jakékoliv registrace, Tady nájdete Vyšehrad: Fylm (2022) Celý film online cz/sk dabingom ale aj s titulkami v kvalitě HD, s jazyce právě na našem portály bez reklam.


Gratulujeme, jste na správném místě, v tomto článku vás provedu sledováním filmu Vyšehrad: Fylm zdarma v českým a samozřejmě v té nejlepší kvalitě.


Kam na film Vyšehrad: Fylm online zdarma? Nejlepší stránky pro sledování v prohlížeči.


Vyšehrad: Fylm (2022) celý film online můžete sledovat přímo v prohlížeči. Pokud nechcete filmy stahovat do svého počítače a bohatě by vám stačilo se na ně jednou podívat, máme pro vás skvělé řešení. Stačí na našem portály, na nichž jsou rozsáhlé databáze filmů online ke zhlédnutí a ještě k tomu zdarma bez reklam.


Zde jsou nejlepší bezplatné online film stránky v češtině a HD (vysoké rozlišení), které vám umožní sledovat Vyšehrad: Fylm (2022) zcela legální cestou.


Kliknutím sem přehrajete film Vyšehrad: Fylm online


Velký výběr filmových titulů všeho druhu (zejména Vyšehrad: Fylm) si můžete vychutnat přímo ze svého počítače, smartphonu nebo tabletu.Vyšehrad: Fylm film 2022: Obsahy film, obsazení a Kde sledovat film režiséra Martina Koppa a Jakuba Štáfka


Vyšehrad: Fylm je česká komedie z roku 2022 režisérů Martina Koppa a Jakuba Štáfka. Štáfek je kromě toho také spolu s Tomášem Vávrou autorem scénáře a zároveň hlavním hercem. V dalších rolích se objevili Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar, Šárka Vaculíková, Veronika Khek Kubařová, Jaroslav Plesl, David Prachař a Ivana Chýlková. Film dějově navazuje na seriál Vyšehrad a film Vyšehrad: Seryjál a pojednává o fotbalistovi Juliovi „Lavim“ Lavickém.Vyšehrad: Fylm filmu: Obsahy filmů


Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy (ano, bylo to tehdy, když „prodal" zápas, ale zapomněl na to, a dal krásný gól), uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby, dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii (Šárka Vaculíková), sestru Jardy... Na svatbě, která stála majlant, ale zjistí, že má už osmiletého syna, což novomanželku rozhodně nepotěší. Nedostatek financí se rozhodne řešit půjčkou od ne zrovna čestné party, zároveň se snaží nepřijít o manželku hned ve svatební den, postarat se o dítě, což je mu na hony vzdálené, dostat se z Vyšehradu někam výš, nebo se poprat s praktikami jistého fotbalového Taťky... Prostě už zase se řítí jak lavina – z jednoho problému do druhého!


Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

  • TV & Film

Episodes

Show doesn't have any episodes.